Aktuální inscenace

Detektivka ze Scotland Yardu

Co se stane, když se postarší, pracující žena zaplete do vyšetřování záhadné vraždy? Může z toho vzniknout velkolepé pobavení pro mladou a starší generaci. Píše se rok 1939 a odhodlaná žena svým vtipem a vervou pomoci druhým dohání k šílenství nejen policii ze Scotland Yardu, ale i všechny možné podezřelé.

Život Herce

Tři herci, tři bratři, tři jiné pohledy na svět. Tento příběh je postaven na základech tří skutečných osob. Herci jsou taky jenom obyčejní lidé, kteří mají stejné problémy

Punč přání

Pohádkový příběh pojednává o velikém přátelství havrana Kuby a kocoura Mouricia, kteří se postaví proti temným silám zlého černokněžníka Škodolíba a jeho tetičky Tyranie Upírové.

Uváděli jsme

Studentská inscenace Harold a Maude

Mladý Harold vidí celý svět černě. Většinu času je na cizích pohřbech. Pomocí uměle vytvořených vražd bojuje proti strýci, který se mu snaží najít dívku a vést mu život.

Starší dáma Maude je úplným opakem. Její pohled na svět je barevný, snaží se kultivovat dobro a užívat si každou vteřinu.
Co se stane, když se jejich světy propletou?

Studentská inscenace Popelka

Popelka, princ, skleněný střevíček…

Známá pohádka se vrací v moderním rouše. Popelka, kterou utiskují nevlastní matka a nevlastní sestry, ožije v půvabných písních a tanečních scénách. Dívčin sen se začne plnit ve chvíli, kdy ji kmotřička přesvědčí o tom, že „nemožné se může stát skutečností pro všechny.“
I pro vás!

Smlouva s peklem

Mystická hra, ve které Asmodeus (ďábel) navrhuje sázku Patricii (anděl). Pokud dovede jednu čistou duši k těm nejhorším hříchům, bude lidský svět patřit peklu. Patricie důvěřuje lidem, a tak smlouvu přijímá.

Asmodeus si vybere jednoho, ne moc pohledného mladíka (Jonathana), kterého všichni přehlížejí. Asmodeus se ho snaží svést k těm nejhorším hříchům. Dá mu krásu, peníze a ženy.

Najednou si všichni bývalí nepřátelé i současní přátele začnou Jonathana předcházet.

Ďáblova pomocnice, Morfena, dovede mladíka k tomu, aby pozval své „přátele“ na oslavu a tam je všechny postřílel. Na konci to vypadá, že mladík opravdu spáchá ten nejhorší hřích a Asmodeus zvítězí, ovšem Jonathanovi zkříží cestu jeho veliká láska Mína, Jonathan se tedy rozhodne Asmodeuse neposlechnout.

V ten okamžik se na scéně objeví Minius (Bůh-ĎÁBEL v podobě ženy) a celou smlouvu ruší. Všichni se navrátí zpět do minulosti (přesně do doby, než se ďábel, vsadil s andělem o lidskou duši).

Vítá Vás Rodina Kohnových

Leo Kohn má těžkou práci jako židovský mafián. Má línou, rozhazovačnou a jízlivou ženu Rebeku a hezkou mladou a dospívající dceru Sáru.

Rodinka bydlí v malém městečku Santa Marino v Itálii a má fůru problémů- starost o dceru, která se chce vdávat. Také se zde objevují starosti v manželství Rebeky a Lea.

Hotové sociální drama, ještě že to je jenom (satira) divadelní představení.