Ředitel a umělecký šéf

Michal Kříž

O práci režiséra a scénáristy se začal zajímat od 15 let, během svých studií vytvořil divadelní spolek, který se nazýval divadlo Teenager. Tento spolek fungoval 11 let, byl určen dětem, které neměly možnost chodit na jakýkoliv kroužek. Během této doby Michal sepsal a režíroval několik inscenací (Dracula, Tři mušketýři, Ledový král, Miládka – příběh pražské hajzlbáby, Úsměv Mony Lisy, Jack, Kleopatra, Rafael van Helsing atd.). Vytvořil vlastní divadelní projekt Život herce, kde seznamuje studenty středních škol, jaké je povolání herce, připravuje studenty k talentovým zkouškám a zkouší s nimi autorská, ale i převzatá díla. V rámci tohoto projektu napsal a režíroval: Smlouva s peklem /muzikál/, Vítá Vás rodina Kohnových /činohra/, Paní Piperová zasahuje /činohra/, Romeo a Julie po šedesáti letech /činohra/. Byl nominován na studentskou Thálii (za herecký počin a autorský počin). Byl také nominován na cenu Děkujeme, a to za vedení mladých lidí ke kultuře. Režíroval také představení na divadelních soustředěních: Děti v nesnázích a Sázka. Od září 2020 lektoruje muzikálové herectví v Hobby centru, Praha. Jeho herecký tým Divadlo Teenager a inscenace Punč přání získali Cenu TV Prima za herecké výkony ve Studentské Thálii 2020/21.

Produkce, marketing a public relations

Richard Perkner

Již od dětství Richarda bavilo herectví a tanec. V šesti letech nastoupil do přípravného ročníku tanečního oddělení ZUŠ J.B. Foerstera, ve kterém studoval celkem 10 let. Zde získal zkušenosti s lidovým, historickým, současným, i scénickým tancem. Také se věnoval baletu, ovšem ten ho nenaplňoval. S tanečním oddělením účinkoval například na koncertech Setkání s tancem či Taneční kaleidoskop.

Ve svých 13 letech se stal na tři roky členem školního souboru 4. ZŠ Železnická, se kterým se několikrát zúčastnil celorepublikové přehlídky divadelních souborů ve Svitavách. S ním inscenoval např. hru O sedmi dnech, kde si zahrál starostu města, či Kuchař Sam a mořské panny, kde ztvárnil samu hlavní postavu.

Díky ZUŠ J.B. Foerstera si také zahrál v několika menších muzikálech, jako je Stvoření světa, kde tančil postavu Adama, či Eliška Kateřina Smiřická v roli písaře. U tohoto muzikálu se poznal i s Ernou Březinovou, která ho následně vyučovala ve svém Erna Studiu. Zde účinkoval v inscenacích a muzikálech Limonádový JoePles Upírů nebo Stonožka aneb chvíle zevnitř. Také si díky ní zatančil na koncertě Z pohádky do pohádky, kde jej čekala výzva v podobě choreografie plné zvedaček.

Právě na těchto projektech se seznámil i s Michalem Křížem, který ho následně obsadil do divadelních her Smlouva s peklemVítá vás rodina KohnovýchPaní Piperová znovu zasahujeRomeo a Julie po šedesáti letech. Nyní s Michalem kromě Života herce spolupracuje i na Punči přání, kde ztvárňuje roli čaroděje.

Uměleckotechnický dekorační provoz a koordinátor

Kryštof Vetešník

Studuje SŠ Donum Felix na Kladně. Dokončil divadelní školu Neklid, kde obdržel herecký certifikát. Jeho zájmy jsou herectví, posezení v čajovnách s dobrým čajem a klidnou náladou a trávení času se svou rodinou. Účinkoval ve hrách Písek /role: Ríša/, Bouře /role: Prospero/, Dny se vlečou a noci taky /role: Bůžek/ a Punč přání /role: kocour Mouricius di Mouro/. Za inscenaci Punč přání získal společně s dalšími členy Divadla Teenager Cenu TV Prima za herecké výkony ve Studentské Thálii 2020/21.