Vystudovala Střední pedagogickou školu v Litomyšli, kde se zaměřila na obor Dramatická výchova. K divadlu si budovala vztah už od dětství, kdy vystupoval ve školních představeních a byla obsazována do předních rolí. V letech 2019-2020 se zúčastnila Hereckých workshopů Kalegro, a to Herecké principy 1 a 2 pod vedením herečky Kateřiny Janečkové, Herecká tvorba a charakter postavy pod vedením Števo Capka a Herecké studio Kalegro (celoročním kurz) pod vedením Kateřiny Janečkové.

Od roku 2019 doposud je členkou divadelního souboru Marka Dobrodinského,
s nímž v letních měsících jezdí po hradech a zámcích po celé ČR a hrají pohádky pro děti předškolního a školního věku. Zde hraje roli Aničky v pohádce o Čarodějnici Xíxáře, roli princezny Jasmíny v pohádce Čertův poklad a roli Barunky v pohádce Jezerní královna.

V roce 2020 si zahrála epizodní roli v pořadu Policie v akci.

Od roku 2021 je členkou ochotnického divadelního souboru OCHOS Smiřice, kde naskočila do probíhajícího zkoušení inscenace Hrobka s vyhlídkou, kde má na starosti technickou podporu jako je ozvučení a osvětlení představení.
V představení Setkání hraje Jitku, jednu z hlavních rolí, a v představení Propuštěná hlavní roli Anežky.

Od září roku 2022 žije v Praze, kde navštěvuje kurz muzikálového herectví. Závěrečným představením bude muzikál Popelka, kde si zahraje roli zlé sestry Minervy.

V roce 2022 zaskočila v projektech Kostýmované prohlídky na hradě Pecka jako šlechtična a Vánoce na statku v Třebízy jako vejminkářka.

Od roku 2023 zkouší v souboru Teenager roli slečny Selbyové v právě připravované hře Detektivka ze Scotland Yardu.

U nástroje hraje

  • Detektivka ze Scotland Yardu v roli sekretářky